Facebook Twitter yapı malzemeleri eticaret satış  
   
Hakkımızda

 
 
 
 
 
 
 
LİDER YAPI MALZ. VE NALBURİYE TAAHHÜT ISI SOĞUTMA VE SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
 
 
 
 
 
 
 
 

 LİDER YAPI malzemeleri ,Bahçelievler merkez mağazasında ,Seramik banyo ürünlerinden armatürlere, karolardan küvetlere, mutfak dolaplarından ısı sistemlerine ve bunları tamamlayan aksesuarlara kadar her alanda ürün sergileyen evinizi yaşamla bir bütün olarak ele alıyor ve bütünsel bir görsellik sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kendi alanında her zaman en yeni, en kaliteli ve en üstün ürünleri siz seçkin müşterilerimizin beğenisine sunmak için oluşturduğu showroom ile Lider Yapı, seramik ,vitrifiye armatür küvet ,ısı grubu ve bunları tamamlayan ek ürün ve aksesuarlarla çağın gereklerine yönelik eğilimleri dikkate alarak geniş seçenek yelpazesinde aradığınız her çeşidi bulundurmaya, size yeni ufuklar açmaya devam ediyor.

 

 

 

 Lider Yapı, bünyesinde bulundurduğu ürünlerin satış ve pazarlamasını kullanıcısına ,projelendirerek görsel olarak sunmakta ve en kaliteli hizmetle müşterisine göstermektedir. Lider yapı banyo ve mutfaklarınızı bilgisayar ortamında üç boyutlu çizimlerle müşterisine mimari bir çalışma ile önceden tasarımını sunmaktadır.Banyolarınızda en son trendlerle yeni tasarımlar yapmakta ve uygulamayla dekorasyon anlayışının sınırlarını zorlamaktadır. En iyi kaliteyi kısa sürede müşterisine vererek müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmaktadır. Tüm ürünlerde,insan odaklı yaklaşımıyla kullanıcı psikolojisini ve stil tercihlerini baz alan yeni bir model kullanarak ürünlerini sergilemekte ve uygulamaktadır..

 

 

 

 

 

 

Lider yapı  ,Müşteriye hizmet odaklı yaygın ve dinamik yapısıyla, kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışıyla inşaat malzemeleri pazarındaki payını sürekli arttırmaktadır. Kale Gurubu Şirketlerince üretilen ÇANAKKALE SERAMİK ve KALEBODUR markalı seramik kaplama malzemeleri, KALEKİM markalı yapı kimyasalları ve yalıtım malzemelerini, KALETERASİT markalı dış ve iç cephe sıva ve boyalarını, KALE ve TROY markalı seramik sağlık gereçlerini, KALEDEKOR markalı Banyo küvetlerini ve banyo mobilyalarını, Elginkan topluluğunun Yapı ve Isı gurubu şirketlerince üretilip pazarlanan ECA, AR ve YAK markalı su ve gaz armatürlerini, SEREL markalı seramik sağlık gereçlerini, ODÜKSAN markalı pik döküm radyatör ve banyo küvetlerini, E.C.A. ISI GRUBU adı altında Kombi-Yoğuşmalı kat kaloriferi, katı ve sıvı yakıtlı kat kaloriferleri, atmosferik kazanlar, doğalgazlı ve katı yakıtlı sobalar, elektrikli termosifonlar, DG/LPG şofbenler, E.C.A markalı panel radyatörler, E.C.A. markalı elektrikli şofben ve havlupanlar, ve ELSEL markalı Gaz sayaçları, türbinmetreler, rotarymetreler ve quantometreleri; ve ayrıca TRAKYA DÖKÜM markalı borekleme parçalarını, KARE markalı yerli banyo aksesuarlarını, TEKA markalı mutfak cihazlarını, ARTEMİS markalı akrilik banyo küveti ve duş kabinlerini, BAYLAN VE CEM markalı sıcak ve soğuk su sayaçlarını,ve ayrıca diğer inşaat malzemelerinin satışını da gerçekleştirerek geniş bir ürün yelpazesi oluşturmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

"Kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti" ilkesi ile hareket eden firmamız, bayiler, tali bayiler, proje ve taahhüt firmaları, mimarların yanısıra, nihai tüketiciye de hizmet etmek maksadıyla Bahçelievler /Kocasinan merkez showroomu olan 650  m2 lik  fuar görselliğinde tanıtım, teşhir ve satış faaliyetlerini sürdürmektedirler.

 

 

 

 

 

 

 

Vizyonumuz; dürüst ,kaliteli ,hızlı ,doğru yaklaşımcı ,estetik anlayış ,çözüm odaklı ,müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yol izlemektir.

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

Misyonumuz; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak seramik ve inşaat yapı sektöründe Lider olmaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hizmetlerimiz

Daire içi mutfak dolapları , fortmanto ,banyo ve wc seramik uygulamaları yapılmaktadır.
Firmamız müşteri menmuniyeti esas alarak ,üçretsiz keşif yapmakta ve bilgisayar ortamında üç boyutlu cizim yaparak müşterimize görsel olarak istenilen ürünleri üç boyutlu cizimle tasarlayıp sunmaktadır.
Müsterimize sunulan bu çalışma üçretsizdir.

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 
       
Şirketimiz   E-Bülten Üyeliği İletişim Bilgileri
           
 
Hakkımızda
   
Ürün Sertifikaları
   
İletişim
Kampanyalar
   
Haberler
   
Kataloglar
E-Bülten servisimize kayıt olun,
güncellemelerimizi kaçırmayın.
 
Lider yapı malzemeleri ve nalb.taah.ısı soğt.ve sis.san.tiç.ltd.şti.
Kocasinan merkez mah.Sakıp Sabancı caddesi Bahçelievler / İstanbul
Tel: (0212) 502 27 33
Fax: (0212) 502 27 34
cep: (0532) 502 27 29
cep:(0534) 235 26 21
e-mail: lideryapi@lideryapi.com.tr
e-mail: lider@lideryapi.com.tr
e-tiç : yapimalzemelerisatis.com
   
     
  WEB TASARIM :  ATLASDİZAYN